«Запоріжтрансформатор» та «Мотор Січ» переходять у власність держави

Запоріжтрансформатор Мотор Січ
Підприємства, пов’язані з українськими олігархами, переходять у власність держави. Серед них опинилися «Запоріжтрансформатор» та «Мотор Січ».

Сенсаційна новина вибухнула сьогодні в інформаційному просторі України. Низка стратегічно важливих підприємств, серед яких запорізькі «Запоріжтрансформатор» та «Мотор Січ», переходять у власність держави. Усі вони пов’язані з Ігорем Коломойським, Костянтином Жеваго, Костянтином Григоришиним та Вячеславом Богуслаєвим.

Таке рішення 6 листопада прийняла Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР). Мова йде про такі потужні підприємства як ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртатнафта», АТ «Мотор Січ», ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ПрАТ «Запоріжтрансформатор». Комісія вирішила забезпечити примусове відчуження у власність держави акцій цих підприємств. Це зроблять шляхом примусового списання акцій з рахунків приватних осіб у власність держави. Наразі невідомо, чи буде передача акцій цих підприємств компенсовуватися їх колишнім власникам та міноритарним акціонерам.

Раніше ми повідомляли, що стало відомо про арешт активів Вячеслава Богуслаєва.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *