Вчора, 24 березня, запорізькі екоактивісти зібралися на Вирві знову, щоб прибрати сміття. Цього року вони вже зібрали 300 мішків різноманітного сміття.
Тож, редакція хоче подякувати небайдужим місцевим мешканцям Запоріжжя за те, що вони наводять лад на Вирві.
Раніше ми повідомляли, що на ремонт доріг на Хортиці міськрада Запоріжжя виділила 10 млн гривень (ФОТО).

