Нещодавно, з 20 по 23 березня, у Броварах пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу. Спортсмени, які тренуються у ДЮСШ «Майстер Січ» вибороли на ньому 29 медалей.
З них: 7 золотих, 11 срібних та 11 бронзових медалей.
Всього у Чемпіонаті приймало участь більше ніж 1,5 тисячі спортсменів з кожного куточка України.
Раніше ми повідомляли, що СБУ виповнюється 33 роки.

