Запорізькі кікбоксери привезуть з Чемпіонату України 29 медалей

29 медалей
Нещодавно, з 20 по 23 березня, у Броварах пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу. Спортсмени, які тренуються у ДЮСШ  «Майстер Січ» вибороли на ньому 29 медалей.

З них: 7 золотих, 11 срібних та 11 бронзових медалей.

Всього у Чемпіонаті приймало участь більше ніж 1,5 тисячі спортсменів з кожного куточка України.

Раніше ми повідомляли, що СБУ виповнюється 33 роки.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *