Вночі ЗСУ завдали удару по ворожому складу боєприпасів у Мелітополі.
Українські військові влаштували окупантам чергову «пекельну нічку» у Мелітополі. Відомо, що ЗСУ потрапили за ворожим складом боєприпасів у районі аеродрому, який детонував кілька годин. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у своєму Телеграм-каналі. Він уточнив, що вночі ЗСУ вдарили по двох ворожих локаціях в окупованому місті.
«Ще одна пекельна ніч для окупантів у Мелітополі та ювелірна робота наших ЗСУ! За попередніми даними, попадання відразу за двома ворожими локаціями. Перша – склад боєприпасів у районі аеродрому, який окупанти в черговий раз безуспішно намагаються відновити. Потрапили настільки точно, що детонувало кілька годин після вибуху», – повідомив Федоров.
За словами міського голови, інформація щодо другої локації уточнюється.
Раніше ми повідомляли про погоду 2 серпня – у Запоріжжі буде похолодання.

