ЗСУ сьогодні вдало попрацювали з ворожим складом у Мелітополі

ЗСУ у Мелітополі
Вночі ЗСУ завдали удару по ворожому складу боєприпасів у Мелітополі.

Українські військові влаштували окупантам чергову «пекельну нічку» у Мелітополі. Відомо, що ЗСУ потрапили за ворожим складом боєприпасів у районі аеродрому, який детонував кілька годин. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у своєму Телеграм-каналі. Він уточнив, що вночі ЗСУ вдарили по двох ворожих локаціях в окупованому місті.

«Ще одна пекельна ніч для окупантів у Мелітополі та ювелірна робота наших ЗСУ! За попередніми даними, попадання відразу за двома ворожими локаціями. Перша – склад боєприпасів у районі аеродрому, який окупанти в черговий раз безуспішно намагаються відновити. Потрапили настільки точно, що детонувало кілька годин після вибуху», – повідомив Федоров.

За словами міського голови, інформація щодо другої локації уточнюється.

Раніше ми повідомляли про погоду 2 серпня – у Запоріжжі буде похолодання.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *