Євробачення 2023 – українцям пропонують обрати журі Нацвідбору

Нацвідбору
Суспільне запускає в Дії голосування за журі Нацвідбору на Євробачення-2023. Долучитися до вибору журі може кожен українець.

Таке відбувається вперше в історії проведення Національного відбору на Євробачення. Цього року кожен охочий українець зможе долучитися не тільки до голосування за представника від України, а й за склад журі Нацвідбору конкурсу. Опитування відбувається у мобільному застосунку Дія. Впродовж тижня – з 31 жовтня до 7 листопада до 10:00 триватиме голосування щодо кандидатів у журі на Національний відбір Пісенного конкурсу Євробачення-2023.

Кожен зацікавлений українець зможе віддати тільки один свій голос за члена журі. Обирати можна зі списку кандидатів, який оприлюднений у мобільному застосунку Дія. Щоб проголосувати, потрібно відкрити Дію у розділі «Послуги» та натиснути на «Опитування». Далі потрібно обрати одного серед кандидатів.

Обирати пропонують серед таких відомих українських артистів та діячів культури: Джамала, DZIDZIO (Михайло Хома), Тіна Кароль, Злата Оґнєвіч, Катерина Павленко (Monokate), Юлія Саніна, Костянтин Томільченко, Тарас Тополя, Валерій Харчишин.

За результатами голосування буде сформовано рейтинг кандидатів у журі. Трьом членам журі, які наберуть найбільше голосів, буде запропоновано підписати угоду із Суспільним Мовленням. У разі, якщо хтось із трійки з найвищим рейтингом через вагомі причини не зможе підписати угоду, то членом журі стане наступний кандидат за рейтинговим списком результатів голосування. Після підписання угоди трійка буде оголошена публічно.

Обране журі разом з глядачами голосуватиме у фіналі Нацвідбору за представника України на Пісенному конкурсі Євробаченні-2023. Фінал Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня у форматі телевізійного концерту в прямому ефірі. А 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні наступного року прийматиме Ліверпуль.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі відновили роботу трьох маршрутів тролейбусів.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *