Арахамія звернувся до очільників міст стосовно державних закупівель (ФОТО)

до очільників міст
Давід Арахамія звернувся до очільників міст з попередженням про адекватність стосовно державних закупівель. Про це він написав у своєму telegram-каналі. 

“Якщо очільники міст не зупиняться і не припинять витрачати гроші на предмети не першої необхідності то парламент внесе законодавчі обмеження на період воєнного стану”. — йдеться у зверненні до очільників міст. 

до очільників міст

Раніше ми повідомляли, що сьогодні у Запоріжжі біля сміттєвого бака було знайдено дві міни “Лепесток”. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *