Над Запорізькою та Дніпропетровською областями було знищено ударні безпілотники та керована ракета окупаційних військ.
Про це повідомило Повітряне командування «Схід». У напрямку Дніпра йшли 9 ударних БПЛА типу «Шахед» та одна високоточна керована ракета Х-59МК2, їх успішно збили.
Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі знову відмінили погодинні відключення світла.

