У Запоріжжі знову відмінили погодинні відключення світла

відмінили погодинні
Сьогодні у Запоріжжі зранку відмінили погодинні відключення електроенергії. Хоча ще вчора «Запоріжжяобленерго» публікувало графіки відключення на 2 січня.

Дію погодинних відключень на сьогодні, 2 січня, у Запоріжжі та Запорізькому району призупинено з 9:00. Пов’язують це з тим, що наразі обсяги енергоспоживання по Запорізькій області знаходяться у межах лімітів, доведених на сьогодні «Укренерго».

У зв’язку із цим дія графіків погодинних стабілізаційних відключень на 2 січня призупиняється, але тільки до 18:00. Якщо ситуація зміниться та виникне потреба повернутися до графіків, про це буде повідомлено додатково.

Раніше ми повідомляли про те, яку погоду очікувати у Запоріжжі у перші дні Нового року?

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *