Окупанти готують примусову евакуацію із населених пунктів Запорізької області

готують примусову евакуацію
На окупованій частині Запорізької області російські загарбники проводять підготовку до примусової евакуації місцевого населення. Це підтвердили у Генштабі ЗСУ.

Генеральний штаб повідомляє, що вже понад тиждень загарбники готуються до примусової евакуації мирних мешканців. Зокрема, відомство повідомляє, що таке відбувається у Василівці, а також прилеглих населених пунктах.

«З 12 грудня російські окупаційні війська проводять підготовку до примусової евакуації громадян України, які проживають на території міста Василівка та прилеглих населених пунктів Василівського району Запорізької області», – йдеться у повідомленні Генерального штабу.

Раніше ми повідомляли, що окупанти проводять рейди з обшуками у Бердянську.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *