Станом на 21 грудня зберігається значний дефіцит потужності енергосистеми. Також діють обмеження через пошкодження магістральних мереж.
Наслідки систематичних ракетних та безпілотних атак ліквідовувати будуть ще довго. За інформацією «Укренерго», у всіх областях країни встановлено ліміти. Якщо споживачі їх перевищать, запровадять аварійні відключення.
Оператори електростанцій та оператори систем розподілу роблять усе можливе, щоб покращити ситуацію з електропостачанням у кожному регіоні України.
Раніше ми повідомляли, що окупанти готують примусову евакуацію із населених пунктів Запорізької області.

