Повістки в “Дії” удар по бренду — Михайло Федоров (ВІДЕО)

повістки в “Дії”
Кілька днів тому військовий комісар Харківського ТЦК Володимир Арап висловився с приводу того, що надалі громадяни України будуть отримувати повістки в “Дії”. Федоров спростував. 

Мінцифра відреагувала на резонансну заяву Володимира Арапа. Михайло Федоров підкреслив, що повістки в “Дії” можуть вдарити по бренду. Електронних повісток не буде. Це спільне рішення Міністерства оборони України та Мінцифри. 


Керівник з розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік прокоментував: «Є встановлений порядок видачі повісток військовозобов’язаним, він актуалізований і в тій нормативці, яка вийшла. Як бачимо, там питання «Дії» взагалі не стоїть». 

Раніше ми повідомляли, що поліція охорони продовжує встановлювати “тривожні кнопки”.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *