У Києві п’яний актор Остап Ступка влаштував ДТП. В його крові виявлено 1,62 проміле алкоголю. Зараз він знаходиться в ізоляторі. Актору загрожує до 3-х років.
П’яний актор Остап Ступка на своєму Range Rover влетів у припарковану Mitsubishi. На момент зіткнення у Mitsubishi знаходився 38-річний водій. Він отримав багато серйозних травм. Водія автівки госпіталізували до лікарні.
На місці влаштованого ДТП актор спробував “домовитися” з поліцією. Правоохоронці доставили його до ізолятора.
Раніше ми повідомляли, що місцеві мешканці скаржаться на дрифт на вулицях Запоріжжя (ВІДЕО).

