Російські терористи завдали чергового спланованого удару по об’єктах енергетичної інфраструктури. Ситуація в українських енергомережах критична.
Зараз вже можна оцінити, що найбільше влучань зафіксовано в центрі та на півночі країни. В столиці ситуація вкрай важка, вводяться спеціальні графіки аварійних відключень. Укренерго вимушені розпочати екстрені відключення світла для збалансування енергосистеми та уникнення аварій на обладнанні.
Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють. Офіс Президента закликає українців споживати електроенергію помірно. Тільки так ми усі разом зможемо пережити чергову кризу і, власне, тримаймося! Терористи все одно будуть переможені.
Раніше ми повідомляли, що зараз Україна переживає чергові масовані ракетні удари.

