У трьох районах Запоріжжя виникли проблеми з опаленням

запоріжжя опалення

В трьох районах Запоріжжя довелося знизити температуру на мережі центрального опалення.

Причину такого рішення пояснили у міському контакт-центрі 15-80. На двох котельних це сталося через виток на мережах. Ще на одній – через часткове відключення електроживлення.

Тому у деяких будинках Шевченківського, Олександрівського та Комунарського районів може бути трохи холодніше, ніж зазвичай. Комунальники вже займаються вирішенням проблеми.

Раніше ми писали, що окупанти не пускають на ЗАЕС співробітників без російських паспортів.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *