Окупаційні війська росії продовжують чинити тиск на персонал Запорізької АЕС. Так, співробітників без російських паспортів перестали пускати на територію ЗАЕС.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ. Співробітників ЗАЕС, які не отримали російські паспорти, не підписали договір з росатомом, окупанти не пускають на територію станції. Їх позбавили перепусток та можливості заходити на АЕС.
У такому положенні опинились 1500 працівників. Тепер окупанти шукають новий персонал на території росії. Більше того, для майбутніх співробітників готують житловий фонд за допомогою так званої «націоналізації» квартир мешканців, які виїхали з міста.
Раніше ми повідомляли, що в Україні засудили чергового лікаря-колаборанта з Мелітополя.

