В Україні засудили чергового лікаря-колаборанта з Мелітополя

лікаря-колаборанта
Суд виніс вирок щодо неправомірної діяльності лікаря-колаборанта з Мелітополя. Доведено, що зрадник пішов на співпрацю з окупаційною владою.

Раніше ми розповідали, як з тимчасово окупованих територій, а саме з Мелітополя, тікають російські медики. Одна з причин стало навантаження, з яким вони не справляються

Зараз мова піде про чоловіка з того ж Мелітополя, який пішов на співпрацю з загарбниками та з радістю став головним лікарем обласної лікарні в окупованому місті.

Нагорода знайшла свого «героя». Зрадника засудили до 6 років відбування в місцях дуже віддалених за колабораціонізм. Наразі чоловік знаходиться у розшуку. Він ще у лютому 2022 прийняв пропозицію окупантів, очолив лікарню та приступив до виконання обов’язків головного лікаря.

Справу було розглянуто заочно, і медика визнали винним у колабораціонізмі (ч.5 ст.111-1 КК). При цьому суд не забув позбавити його не тільки волі, а й всього його майна.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі трапилося загоряння вантажівки.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *