Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну спостерігається поширення шахрайських схем. 52-річна мешканка Запоріжжя потрапила до пастки.
Місцева мешканка Запоріжжя мала бажання поїхати до Хорватії. Вона знайшла перевізника за оголошенням на одному з інтернет-ресурсів. Перевізник-шахрай запевнив жінку у своїй професійності, вона перевела йому на картку 3350 грн. Після цього “перевізник” припинив відповідати на її повідомлення. Шахрайських схем, на жаль, в Україні стає все більше. Головне управління Національної поліції в Запорізькій області нагадує, що аферисти постійно шукають нові шляхи свого незаконного збагачення, тому потрібно бути вкрай обережними з пошуком різноманітних послуг.
Тільки у Запоріжжі за минулу добу на оголошення шахраїв-перевізників “клюнули” четверо містян.
Раніше ми повідомляли, що Україною повернуто тіла 58 полеглих військовослужбовців (ФОТО).

