Зеленський прокоментував передачу Мотор Січі та ще 4 підприємств у власність держави

Зеленський прокоментував передачу
Рішення про передачу 5 українських підприємств у власність держави, серед яких запорізькі «Мотор Січ» та «Запоріжтрансформатор» прокоментував Володимир Зеленський.

Ми вже повідомляли, що 6 листопада Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвалила рішення про передачу у власність держави акцій таких відомих підприємств, як ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртатнафта», АТ «Мотор Січ», ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ПрАТ «Запоріжтрансформатор».

Тепер Президент України Володимир Зеленський у своєму щоденному зверненні до українського народу прокоментував примусову передачу у власність держави акцій 5 підприємств. Очільник держави зазначив, що такі кроки, необхідні для країни в умовах війни. Примусова передача робиться згідно з чинними законами. Головна мета такого кроку – забезпечити нагальні потреби сектору оборони.

«На засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача прийнято рішення про перехід у власність держави активів стратегічно важливих підприємств: АТ «Мотор Січ», ПрАТ «Запоріжтрансформатор», ПрАТ «АвтоКрАЗ», ПАТ «Укрнафта», «Укртатнафта». Такі кроки, необхідні для нашої держави в умовах війни, здійснюються відповідно до чинних законів і допоможуть забезпечити нагальні потреби нашого сектору оборони», – зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський також наголосив, що під час війни слід направити всі сили для визволення України та підтримки нашої армії. Після закінчення воєнного стану можливе повернення акцій вищеназваних підприємств іх власникам. Або уряд розгляне можливість компенсації власникам вартості акцій переданих підприємств.

Раніше ми повідомляли про Втрати ворожих окупантів на ранок 8 листопада.

Spread the love

One Comment on “Зеленський прокоментував передачу Мотор Січі та ще 4 підприємств у власність держави”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *